Oyun Hamuru ve Slime, Sunman, Crafy Mangal Keyfi Oyun Hamuru Seti 300gr 22 Parça
Oyun Hamuru ve Slime, Sunman, Crafy Mangal Keyfi Oyun Hamuru Seti 300gr 22 Parça
Oyun Hamuru ve Slime, Sunman, Crafy Mangal Keyfi Oyun Hamuru Seti 300gr 22 Parça

Crafy Mangal Keyfi Oyun Hamuru Seti 300gr 22 Parça

Marka : Sunman
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺259,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺207,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

Crafy Mangal Keyfi Oyun Hamuru Seti ile hayallerini şekillendirmeye hazır mısın?

Capcanlı renklere sahip yumuşacık hamurlar ile set içerisindeki kalıplardan yardım alarak yiyecekler hazırla, arkadaşlarını davet et ve unutulmaz mangal partini ver!

Crafy ile sen ne hayal edersen hamurunda o var!

Oyun hamuru ile oynamak çocukların; ince motor becerilerini, hayal güçlerini, yaratıcılıklarını, özgüvenlerini ve görüleni yorumlama yeteneklerini geliştirir. Duygularını dışa vurmalarına ve sakinleşmelerine yardımcı olur. Duyu organlarının gelişimine katkı sağlar. Renk ve şekil farkındalığı oluşumunu destekler.

Set içerisindeki hamur renkleri; Sarı, mor, kırmızı, siyah, yeşil ve beyaz olmak üzere 6 renktir. Çocuklar ana renkleri ve diğer renkleri karıştırarak hangi renklerin ortaya çıkabileceğini deneyerek öğrenebilir, bu sayede neden sonuç ilişkisi kurabilirler.

Crafy oyun hamuru tamamen doğal gıda maddelerinin özünden üretilir, paraben içermez, alerjen ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Çocuk sağlığına zararlı herhangi bir şey içermez, tamamen güvenlidir.

Set içerisinde; her biri 50 gr. olan 6 adet oyun hamuru, 1 adet kapaklı çift taraflı kullanılabilen mangal kalıbı, 1 adet balık şekilli kalıp, 1 adet biber şekilli kalıp, 1 adet üçgen uçlu bıçak, 1 adet tava, 2 adet tabak, 1 adet spatula, 1 adet maşa, 1 adet domates damgalı kalıp, 2 adet çatal ve 2 adet bıçak yer almaktadır. Ürün özellikleri ve rengi ambalajda gösterilenden farklı olabilir.

Kutu ölçüsü: 35 x 12 x 29 cm.

unisex
unisex
Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR