Breadcrumbut, Hot Wheels, Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu HKX41
Breadcrumbut, Hot Wheels, Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu HKX41
Breadcrumbut, Hot Wheels, Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu HKX41

Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu HKX41

Marka : Hot Wheels
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺899,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺674,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun seti çok katlı ve ayarlanabilir çember ve arabaların istasyonda ilerleyip su şeklindeki şeffaf rampadan aşağı inmesini sağlayan çember tetikleyiciyle çocukların en sevdiği yerden ilham alır.

Tabanda, yaratıcı hikayelere ilham veren heyecan verici pist detayları ve pistin diğer Hot Wheels setlerine bağlanmasını sağlayan bağlayıcılar bulunur.

Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun setiyle, ayarlanabilir çemberde Hot Wheels şehrini kurtarmak için akrobasi hareketlerinizi sergileyin ve yarışın. Çocuklar, sete dahil olan Hot Wheels itfaiye aracını manuel asansöre kadar sürüp aracı üç kattan birine çıkarır. Ardından, hızla çemberden geçip şelale biçimindeki şeffaf kaydırakla aşağı iner.

Oyunun gerçek hayata daha çok benzemesi için sette ayarlanabilir itfaiye vanası hortumu, sallanan kapı ve garaj kapısı bulunur.

Çocuklar, özel park yerlerine başka arabaları park edip arabalarını kolayca saklayabilir ve istediklerinde oyuncaklarına hemen ulaşabilir. Bir Hot Wheels itfaiye aracı dahildir. Diğer araçlar ayrı olarak satılır. Çocukların kendi Hot Wheels şehirlerini tasarlayabilmesi için set diğer Hot Wheels setlerine bağlanabilir.

+3
3
Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR