Lego Duplo, Lego, LEGO DOTS Yaratıcı Parti Seti 41926
Lego Duplo, Lego, LEGO DOTS Yaratıcı Parti Seti 41926
Lego Duplo, Lego, LEGO DOTS Yaratıcı Parti Seti 41926

LEGO DOTS Yaratıcı Parti Seti 41926

Marka : Lego
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺347,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺285,35(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

Kişiselleştirilebilen 8 kapkek, çıkartma sayfası, parçalarla yapılan doğum günü mumları ve bir sürü renkli DOTS parçası olan bu tatlı LEGO® DOTS Yaratıcı Parti Seti (41926) ile bir çocuğa sürpriz yapın.

Bu eğlenceli LEGO® DOTS Yaratıcı Parti Seti (41926) ile el sanatlarını seven çocuklara şahane bir parti verin! Hızlıca yapılabilen bu set, erkek ve kız çocuklara yapım parçalarıyla kendi renkli kapkeklerini yapma ve süsleme şansı verir, kreması çıkarıldığında içinden şeker veya küçük sürprizler için gizli bir bölme çıkar.

LEGO DOTS partisi!

Bu yaratıcı set, çocukların mükemmel kapkeklerini süslemesi için parçalarla yapılan 8 kapkek, bir sürü DOTS parçası, mum ve çıkartma içerir. Ayrıca anne babaların çocukları için en iyi günü hazırlamasına yardımcı olacak parti fikirleri de bulunur.

Sanat ve el işini seven çocuklara eğlence

Çocuklar kapkekleri istedikleri gibi süsleyebilir, sonra tasarımlarını arkadaşlarıyla paylaşabilir. Renkli kapkekler, çocukların sanat ve el işlerine olan ilgisini parti eğlencesiyle birleştiren, doğum günü temalı çok hoş bir hediyedir.

Parça Sayısı: 623

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler