Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Jurassic World Dinozor Yuvası 10938
Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Jurassic World Dinozor Yuvası 10938
Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Jurassic World Dinozor Yuvası 10938

LEGO DUPLO Jurassic World Dinozor Yuvası 10938

Marka : Lego
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺324,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺266,49(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

Hayvansever çocuklar, Jurassic World’den Claire Dearing’e katılarak 3 yavru dinozorun bakımını yapabilir!

Mağarada bir Triceratops, yuvasında bir Pteranodon ve uzun boynuyla ağaçtan yaprak yiyen bir Brachiosaurus var. Minik meraklınız ormandaki yaşam alanlarında sevimli dinozorlarla oynarken, ince motor becerileri ve duygusal zekası da gelişir.

Küçük çocuklar için oyunla öğrenme! LEGO DUPLO oyuncakları açık uçlu eğlence, kendini ifade ve öz güveni küçük çocukların ellerine verirken, anne babalar da değerli gelişimsel aşamaları onlarla paylaşabilir.

• Yavru dinozorlar! LEGO DUPLO Jurassic World Dinozor Yuvası, ormandaki yaşam alanlarında 3 yavru dinozorla sınırsız hayvan bakım maceralarına ilham verir.

• Küçük çocuklara uygun figürler; İnşa edilebilen orman modelleri, yavru Triceratops, Pteranodon ve Brachiosaurus figürleri, ayrıca Dinozor Koruma Grubu’nun lideri Claire Dearing’i içerir.

• 2 yaş ve üzeri çocuklar için hediye. Bu uygulamalı oyun seti, hayvansever çocuklar ve okul öncesi yaştaki dinozor hayranları için idealdir. Ayrıca anne babaların gelişimsel aşamalara katılmasının ve paylaşmasının eğlenceli bir yoludur.

• Açık uçlu oyun! Triceratops’un boyu 5 cm’dir ve bu set, sınırsız yaratıcı oyun olasılıkları için yeniden düzenlenebilir.

• Oyunla öğrenme; LEGO DUPLO setleri, meraklı miniklere hayatta BÜYÜK bir başlangıç vermek için ilgi çekici hikayeler, göz alıcı renkler, çeşitli karakterler ve büyüleyici detaylarla uzmanlarca tasarlanmıştır.

Kutu ölçüsü: 26,2 x 7,2 x 19,1 cm

Parça sayısı: 27

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler