Lego Duplo, Lego, LEGO Duplo Kasabası Tekerlekli Aile Evi 10986
Lego Duplo, Lego, LEGO Duplo Kasabası Tekerlekli Aile Evi 10986
Lego Duplo, Lego, LEGO Duplo Kasabası Tekerlekli Aile Evi 10986
Lego Duplo, Lego, LEGO Duplo Kasabası Tekerlekli Aile Evi 10986

LEGO Duplo Kasabası Tekerlekli Aile Evi 10986

Marka : Lego
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺629,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺535,49(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

LEGO DUPLO Kasabası Tekerlekli Aile Evi ile maceracı miniğinizle birlikte büyük bir maceraya atılın. Minik model severinizin, arabaya takılan sevimli bir oyuncak karavan yapmasına yardım edin. 2 yaş ve üzeri okul öncesi çağdaki çocuklar, evi arabaya takıp istedikleri yeni yere gidebilirler. Kim bilir hangi yeni ve ilginç insanlarla tanışacaklar!

Küçük çocuklar, ikisi de arabaya sığan 2 figürle ailece seyahati canlandırır. Kamp ateşinin etrafında grup olarak toplanıp sıcak çikolata içerek hikayeler anlatırken mutlu tatilleri canlandırabilirler.

LEGO DUPLO Kasabası oyun setleri, açık uçlu oyunları ve kendini ifadeyi, minik model severlerin ellerine verir. Alışılmış ortamlar, çeşitli karakterler ve küçük çocuklara uygun yapım parçalarıyla, okul öncesi yaştaki çocukları yaratıcı aktivitelerle meşgul eder.

Maceraperest miniğinizle harika bir kaçamak yapın. Okul öncesi yaştaki çocuklar, bu eğlenceli gezgin ev ve araba kombinasyonuyla yeni ufukları keşfedecekleri oyunlar oynar. Kampınızı kurun ve aileniz açık havada uykuya dalmadan önce etrafında oturabilecekleri sıcak bir ateş yakın. Sabah olduğunda evinizi arabaya bağlayın ve çocuğunuzla birlikte hayal gücünüzün götürdüğü yere gidin.

LEGO DUPLO Kasabası Tekerlekli Aile Evi setiyle eğlenceli maceralara atılırken küçük çocukların kendilerini ifade etmelerini teşvik edin. Yetişkin ve çocuk figürlerinin sığdığı sürülebilen bir araba, oyuncak arabadan ayrılabilen küçük bir tekerlekli ev, kamp ateşi, fincan ve çaydanlık. 2 yaş ve üzeri okul öncesi çağdaki çocuklar, arabayı sürmekten ve hayal edebildikleri her yerde kamp yaparken ailece geçirilen zamanları canlandırmaktan keyif alır. Bakıcılar ve anne babalar, nesiller arasında grup oyunlarını teşvik eden bu yaratıcı oyuncak hediyesiyle küçük çocuklara katılarak ailece mutlu kamp gezilerini canlandırır.

Araba ve evin boyu birlikte 18 cm, uzunluğu 30 cm, genişliği 10 cm’dir. Bu set kolay anlaşılır resimli talimatlar içerir, dijital LEGO Builder uygulamasında da LEGO yapımıyla yeni tanışanların harika bir başlangıç yapması için dijital bir versiyonu bulunur. LEGO DUPLO Kasabası setleri, okul öncesi yaştaki çocukların gerçek kahramanlarla ve küçük çocuk dostu parçalarla ailece sahneleri canlandırırken, etraflarında gördükleri dünyada roller oynamalarını sağlar.

Parça sayısı: 31

Kutu ölçüsü: 28 x 26 x 12 cm

unisex
no color
İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR