Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Kurtarma İtfaiye Kamyonu 10969
Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Kurtarma İtfaiye Kamyonu 10969
Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Kurtarma İtfaiye Kamyonu 10969
Lego Duplo, Lego, LEGO DUPLO Kurtarma İtfaiye Kamyonu 10969

LEGO DUPLO Kurtarma İtfaiye Kamyonu 10969

Marka : Lego
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺954,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺811,74(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

İtfaiye kamyonlu hayvan kurtarma görevleri. Bir kedi, yüksek bir ağacın tepesinde mahsur kalmış! İtfaiye kamyonu, yanan ışıkları ve çalan sireniyle (piller dahildir) acilen olay yerine gidiyor. Çocuğunuz, kamyonun kolunu itip çevirerek merdiveni uzatabilir ve sepeti döndürebilir. Zavallı kedicik yine de yerinden kıpırdamazsa aşağı inmesini teşvik edecek lezzetli ödüller var. O da işe yaramazsa hortumu çıkarma zamanı! Kurtaracak sevimli bir hayvan ve özelliklerle dolu bir kamyonda cana yakın bir itfaiyeci ile bu uygulamalı oyun seti, sıradan bir kahramanın gerçek hayattan maceralarını canlandırırken okul öncesi yaştaki çocukların sosyal, duygusal ve ince motor becerilerini geliştirecek.

Küçük çocuklar için oyunla öğrenme. LEGO DUPLO oyuncakları açık uçlu eğlence, kendini ifade ve neşeli keşifleri küçük çocukların ellerine verirken, anne babalar da değerli gelişimsel anları onlarla paylaşabilir.

Bir kedi, yüksek bir ağacın tepesinde mahsur kalmış! İtfaiye kamyonu, yanan ışıkları ve çalan sireniyle acilen olay yerine gidiyor. Çocuğunuz, kamyonun kolunu itip çevirerek merdiveni uzatabilir ve sepeti döndürebilir. Zavallı kedicik yine de yerinden kıpırdamazsa aşağı inmesini teşvik edecek lezzetli ödüller var. O da işe yaramazsa hortumu çıkarma zamanı!

Kutu ölçüsü: 28,2 x 26,2 x 9,5 cm

Parça Sayısı: 21

unisex
no color
İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR