Lego Duplo, Lego, Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971
Lego Duplo, Lego, Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971
Lego Duplo, Lego, Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971
Lego Duplo, Lego, Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971
Lego Duplo, Lego, Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971

Lego Duplo Vahşi Afrika Hayvanları 10971

Marka : Lego
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺151,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,63(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Parça Sayısı: 10

Küçük çocuk dostu hayvanlar ve yaşam alanları.

Bu sevimli yavru fil ve yavru zürafayla okul öncesi yaştaki çocukları Afrika hayvanlarıyla tanıştırın. Kolayca tutulan hayvan figürlerinin atıştırması için çiçekler ve bir ağaç ile keşfedecek 3 boyutlu, katlanabilen bir orman oyun matı var.

Bu kullanışlı safari oyuncağı, çocuklar Afrika’nın en sevimli hayvanlarla sınırsız rol yapma faaliyetlerinin keyfini çıkarırken kendilerini ifade etme ve ince motor becerilerini geliştirmenin harika bir yoludur.

Tüm LEGO DUPLO setleri, küçük çocuğunuza hayatta BÜYÜK bir başlangıç sağlamak için eğlenceli hikayeler, canlı renkler, çeşitli karakterler ve çok sayıda detayla uzmanlıkla tasarlanmıştır.

LEGO 10971 Vahşi Afrika Hayvanları, LEGO DUPLO temasının birçok setinden biridir.

Açık uçlu oyun – LEGO DUPLO Vahşi Afrika Hayvanları (10971), doğal ortamlarında 2 yavru hayvanla okul öncesi yaştaki çocuklara sınırsız, uygulamalı, gelişimsel eğlence sunar.

Küçük çocuk dostu figürler – Renkli oyun seti, küçük çocukların kolayca tutup yerleştirebileceği bir yavru fil ve zürafa, çiçekler, bir ağaç ve 3 boyutlu orman oyun matı içerir.

Oyunla öğrenme – Bu kullanışlı safari oyuncağı, çocuklar 2 hayvanla sınırsız rol yapma faaliyetlerinin keyfini çıkarırken kendini ifade ve ince motor becerilerini geliştirmenin eğlenceli bir yoludur.

Oynamanın pek çok yolu – Oyun matının yüksekliği 12 cm, genişliği 17 cm, derinliği 12 cm’dir. Ağacın yüksekliği 8 cm’dir.

Oyunla öğrenme – Tüm LEGO DUPLO setleri, meraklı miniklere hayatta BÜYÜK bir başlangıç vermek için ilgi çekici hikayeler, bir sürü renk, çeşitli karakterler ve çok sayıda detayla uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

Tutarlı kalite – LEGO DUPLO parçaları, 1969’dan beri katı sektör standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.

LEGO® yapım parçalarında öncelik, güvenlik ve kalitedir. Modelin güzel olduğu kadar sağlam da olduğundan emin olabilmeniz için titizlikle test edilir.

Parça Sayısı: 10.

 

Yaş Grubu: 2+

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler