Kutu Oyunları, Monopoly, Monopoly Fortnite E6603 27Yeni Karakter Piyonu
Kutu Oyunları, Monopoly, Monopoly Fortnite E6603 27Yeni Karakter Piyonu
Kutu Oyunları, Monopoly, Monopoly Fortnite E6603 27Yeni Karakter Piyonu

Monopoly Fortnite E6603 27Yeni Karakter Piyonu (010000004553)

Marka : Monopoly
Fiyat : ₺259,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 6
D1

Orijinal Ürün, Güvenilir Alışveriş, Hızlı Kargo!

Monopoly oyunun bu heyecan verici Fortnite versiyonunda, hayatta kalıp oyunu kazanmak için konumları ele geçir, rakiplerinle savaş ve fırtınadan kaç!

 

Popüler video oyunundan ilham alınarak tasarlanan Monopoly Fortnite'da, video oyunundaki konumlar ve Hazine Sandığı nesneleri de yer alıyor. Monopoly parası yerine oyuncular sağlık puanı kazanıyor.

 

Oyuna başlamadan önce karakterini seçmek için 27 tarzdan birine karar ver. Rakiplerinle savaşmak için Hazine Sandığı nesnelerini ve aksiyon zarını kullan!

 

Aksiyon zarı; sağlık puanı toplamanı, duvarlar inşa etmeni ve rakiplerine zarar vermeni sağlar. Hazine Sandığı kartları ise sana bu aksiyonları daha da güçlü kılacak destansı nesneler verir!

 

Başlangıç noktasından geçtiğinde fırtınayı başlatırsın! Fırtınadan kaç, yoksa sağlık puanı kaybedersin! Fortnite video oyununda olduğu gibi ayakta kalan son oyuncu oyunu kazanır!

 

Kutu İçerisinde; oyun alanı, plastik standlarıyla birlikte 27 karakter kartı, 15 Fırtına kartı, 16 konum kartı, 16 Hazine Sandığı kartı, 8 Duvar kartı, 1 numaralı zar, 1 aksiyon zarı ve çıkartmaları, 110 Sağlık Puanı pulu ve oyun kılavuzu bulunmaktadır.

 

13 yaş ve üzeri çocukların kullanıma uygundur.

 

Oyuncu Sayısı; 2-7

 

Kutu Ölçüsü; 4 x 40 x 27 cm.

  

Aradığınız ürünü bulamadıysanız lütfen Satış Temsilcisi ile iletişime geçiniz.

Tüm ürünlerimiz uluslararası CE sertifikasına sahiptir.

 

Kaliteli Ürün Anlayışıyla.

İndirimli Ürünler